PASı SPREYLE YASAK GEçIRMEK: OK-151 PAS SöKüCüYü ISTIMAL KıLAVUZU

Pası Spreyle Yasak Geçirmek: OK-151 Pas Sökücüyü Istimal Kılavuzu

Pası Spreyle Yasak Geçirmek: OK-151 Pas Sökücüyü Istimal Kılavuzu

Blog Article

Mühür yüzeylerin baş düşmanı pas, aletlere, ekipmanlara ve ayrıca makine parçalarına mazarrat verebilir. Neyse ki Özkimsan Uran Kimyasalları cephanenizde bir tabanca sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu yoğunlaştırılmış formül pasla yanık bir şekilde savaş değer ve püskürtme yöntemiyle huzur ve dokunaklı bir aplikasyon süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, mühür yüzeylerdeki pası yok etmek midein OK-151'in sprey olarak ne kullanılacağını boşlukştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Kuvvetlü Bir Pas Tasfiye Çözümü

OK-151, çeşitli mühür yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak bâtınin tasarlanmış yoğun bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün üzerine veri verirken Asayiş Fen Formuna (SDS) temelvurmanın hayati örutubet taşımış olduğunı unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyasal bileşimi, potansiyel tehlikeler ve emin tasarruf prosedürleri hakkında kapsamlı tafsilatlar sunar. SDS üste OK-151'in belli başlı metallerde veya belli başlı çmerhale koşullarında kullanılmasına bağlı sınırlamaları da belirtecektir.

Tedarik: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce zaruri aletlere mevla evetğunuzdan emin olun ve güvenliğe öncelik verin:

Önce Emniyet: OK-151 muhtemelen nobranca kimyasallar ciğererir. Her vakit eldiven, gmahiyet, alakalı kimyasallara yaraşır teneffüs cihazı ve kollayıcı kıyafet gibi uygun Kişisel Muhafız Ekipman (KKD) kullanın.
Çkızılışma Alanı: Dumana maruz kalmayı en aza indirmek karınin yavuz havalandırılan bir yer seçin. Mümkünse meydanda havada çalışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe bağlamlı): Çevredeki alanları aşırı kez sıçramasından veya damlamalardan saklamak sinein damla bezler yahut plastik örtü kullanmayı düşünün.
Harbilik Malzemeleri: Paçavralar, inatçıçı alanlar karınin nobranca bir fırça (isteğe rabıtalı) ve durulama karınin bir deniz kaynağı kabil ismet malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Tabancaınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şalışverişesinde gelmese bile kullanma kolaylığı için Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi akla yatkın bir püskürtücaza aktarabilirsiniz:

Yarar Sprey Şustalıkesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şaksiyonesi seçin. Sprey şalışverişesinin sili başüstüneğundan ve özge kimyasal maddeler derunermediğinden tehlikesiz olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak mukteza oranda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şteamülesine aktarın. Nazarıitibar: Yamanı solumaktan yahut konsantreyi dökmekten kaçının.
Yağıı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak yakıcı bir şekilde ne uygulayacağınız bayağıda açıklanmıştır:

Sınav Spreyi (İsteğe bandajlı): Mülevven veya duygun yüzeyler dâhilin, rastgele bir renk bozulmasına niye olmadığından emin başlamak karınin OK-151'i bayağı, göze çarpmayan bir alanda sınav etmeyi düşünün.
Vasıtasız Infaz: Hummalı pas birikintileri yürekin, sprey şkâresini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve elden etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Tüm paslı alanların kaplandığından güvenli olarak hemayar ve ongun oranda OK-151 gömlek uygulayın. İhtiyaçlarınıza destelı olarak püskürtme memesini rafine bir sis yahut elan yoğunlaştırılmış bir temizış yürekin ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici aracılığıyla belirtilen müddet süresince OK-151 çözümünün sihrini göstermesine mezuniyet verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine ilişkilı olarak bileğfiilebilir.
Hasımı Silahsızlandırmak: Pası Tasfiye etmek ve Almak

Reaksiyon süresi tamamlandıktan sonrasında:

Karıştırma (İsteğe Rabıtalı): İnatçı pas bâtınin, çözeltinin beklemesine ruhsat verdikten sonra yüzeyi uçukçe çalkalamak bağırsakin dik bir fırça kullanın. Bu inatçıçı pas parçkötüklarının gevşemesine yardımcı kabil.
İyice Durulayın: OK-151 sözıntılarını ve gevşemiş pas parçkötüklarını yok etmek midein bütün kayranı kılıklı suyla büsbütün durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Sargılı): Kabartma tozu çözeltisiyle yahut ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin lazım olup olmadığını tayin etmek karınin SDS'ye yahut üreticinin talimatlarına bakın.
Kurutma: Elan lüks kullanmadan yahut saklamadan önce, ustalıklenmiş yüzeyin ağız ağıza kurumasını bekleyin.
Savaşın Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Pentür yahut Kaplama: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek muhtevain temizlenmiş maden yüzeyi pas önleyici bir boya veya şümul ile boyamayı yahut kaplamayı düşünün.
Nem Denetlemeü: Maden nesneleri olanaklı evetğunca kuru ortamlarda saklayarak neme maruz kalmayı en aza indirin.
Tekdüze Bakım: Mühür yüzeyleri pas belirtileri açısından ahenkli olarak inceleyin ve elan aşkın hasarı önlemek bağırsakin derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli metal yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve müessir bir yol sunar. Güvenliğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını takip etmeyi ve ürünü tetik bir şekilde uygulamayı ihmal etmeyin.

Report this page